Eco Glass Tour

Eco Glass Tour

Už ste sa niekedy zamysleli nad tým, že recyklovaním skla šetríme energiu? Recykláciou 1 sklenenej fľaše sa ušetrí toľko energie, koľko by sme spotrebovali počas 25 minút za počítačom. ECO GLASS TOUR je vzdelávacia šou, počas ktorej sa žiaci oboznámia so svetom skla. Nakoľko sa program ECO TOUR venuje problematike životného prostredia a ekológie, tento program poukazuje na dôležitosť využívania skla a taktiež ponúka jednoduché tipy a triky, ktorými môžeme výrazným spôsobom zlepšiť stav našej planéty. Sú to práve deti, ktorých záujem a nadšenie o našu planétu chce tento projekt povzbudiť, aby si už od útleho veku budovali pozitívny a ohľaduplný vzťah k životnému prostrediu.

Čo môžete očakávať?

Hodinový interaktívny program, ktorého súčasťou sú súťaže, pokusy, eko-pesničky, eko-fakty, kvíz či krátke videá so známymi osobnosťami šou biznisu. Na záver deti poteší aj autogramiáda Thomasa Puskailera a Martina Madeja / Ondreja Antáleka.

Ako sa môžete prihlásiť?

Program sa organizujú v spolupráci so školou. Úlohou školy je zabezpečiť priestor (odporúčame kultúrny dom či iný vhodný priestor), my zabezpečíme skvelý program a technickú realizáciu (vrátane ozvučenia). Presnejšie termíny si dohodneme s vybranými školami individuálne. Vašu prihlášku môžete vyplniť online. Tešíme sa na spoluprácu!

Spätné väzby

Chceme sa vám poďakovať za fantastickú show ECO H2O TOUR. Bola názorná, pútavá, dynamická a prevedená na vysokej profesionálnej úrovni. Veľmi si ju užili nielen žiaci, ale aj učitelia.

Iveta Slovinská, ZŠ Kráľovský Chlmec

Eco Tour aj vo vašej škole?

Koncerty sa organizujú v spolupráci so školou. Úlohou školy je zabezpečiť priestor (odporúčame kultúrny dom či iný vhodný priestor), my zabezpečíme technickú realizáciu (vrátane ozvučenia). Presnejšie termíny si dohodneme s vybranými školami individuálne.

Tešíme sa na spoluprácu!