Eco & Tank

Predstavujeme vám komiks ECO & TANK – Zelená liga. Už dlhšiu dobu sme premýšľali nad komiksom, ktorý by v sebe ukrýval eko-odkaz a teraz vám ho môžeme konečne ukázať ! Odmalička milujeme komiksy, neustále ich čítame a všetkých troch nás inšpirujú v živote. Teraz sme dali dokopy tento jedinečný projekt, ktorý je pre vás všetkých. Chceli sme vytvoriť niečo, čo bude baviť, inšpirovať, motivovať a zároveň sme túžili dať aj nášmu Slovensku superhrdinov. Teraz sú tu! 

Náš komiks je vtipný a vhodný nielen pre deti, ale pre kohokoľvek na tejto planéte. Príbeh je o opustenom mačiatku Tankovi a chalanovi menom Eco, ktorých nečakane spojí úder bleskom počas zúriacej búrky. Sila tohto blesku je však neobyčajná a dá obom superschopnosti. Vďaka nim dostanú šancu chrániť svet pred eko-katastrofami. Sledujte ich dobrodružstvá tu na Instagrame @ecoatank

Komiks ECO & TANK – Zelená liga je súčasťou výchovno-vzdelávacieho programu ECO TOUR. Sledujte príbeh ECO & TANK, ktorý vás naučí myslieť, cítiť a konať ako správny eko-hrdina.

Náš tím je scenáristka Ivana Jančova, ilustrátorka Zuzana Jančová a kreatívny producent Thomas Puskailer.

Epizódy

Eco Tour aj vo vašej škole?

Koncerty sa organizujú v spolupráci so školou. Úlohou školy je zabezpečiť priestor (odporúčame kultúrny dom či iný vhodný priestor), my zabezpečíme technickú realizáciu (vrátane ozvučenia). Presnejšie termíny si dohodneme s vybranými školami individuálne.

Tešíme sa na spoluprácu!