O projekte

ECO TOUR je platforma, ktorá sa snaží priblížiť tematiku životného prostredia a ekológie žiakom základných škôl. Médiami označovaná ako “Najlepšia Ekologická Šou na Slovensku”.

ECO TOUR je hodinový interaktívny program, ktorého súčasťou sú súťaže, eko-pesničky, eko-fakty, kvíz či krátke videá so známymi osobnosťami šoubiznisu. Počas koncertu môžu jeho účastníci získať v rôznych súťažiach praktické vecné ceny. Program je koncipovaný tak, aby postupne gradovala držal si pozornosť divákov od začiatku až do konca. Na záver deti poteší autogramiáda Thomasa Puskailera a Martina Madeja / Ondreja Antáleka.

ECO TOUR je platforma bez časového ohraničenia. Pokračovať bude aj v ďalších rokoch, pričom témy ďalších ročníkov budú zamerané na rôzne oblasti ekológie.

Účinkujúci

Thomas Puskailer

Thomas Puskailer

Thomas Puskailer sa narodil 2. marca 1981 v holandskom Lichtenvoorde, má dvojité občianstvo, slovenské a holandské. Je absolventom muzikálového herectva na akadémii v Amsterdame. Účinkoval v medzinárodných produkciách a svetových muzikáloch. Hral aj v holandských seriáloch, ako tanečník sa predstavil v hudobných klipoch. Bol finalistom prvého ročníka speváckej súťaže Česko Slovenská Superstar 2009. Účinkuje v muzikáloch Boyband a Rómeo a Júlia. V roku 2012 vydal Thomas svoj debutový album “Make Believe” & 2016 album “Live For The Moment”.

Martin Madej

Martin Madej

Martin Madej sa narodil 6. augusta 1987. Keď mal osem rokov, zúčastnil sa konkurzu na projekt Peter Nagy a deti. Obstál v konkurencii 150 detí, vďaka čomu ho mnohí môžu poznať ako interpreta známej detskej skladby o psovi Bobim. Jeho pesničky sa stali detskými hitmi, čo mu vynieslo dva krát ocenenie platinová platňa. Neskôr sa Martin objavil v projektoch ako muzikál Fontána pre Zuzanu, veľmi populárnom Príbehu ulice, či muzikáli Boyband. Martin má vyštudované muzikálové herectvo na VŠMU.

Ondrej Antálek

Ondrej Antálek

Ondrej Antálek poznať ho môžete z rôznych projektov, napríklad zo známeho tanečného projektu “Príbeh ulice”, z muzikálu “Boyband”, či z tanečnej skupiny “The Pastels”. To je len malá ukážka Ondrovej doterajšej kariéry. Najnovšie sa divákom prihovára v relácii “Park”, ktorá je vysielaná na obrazovkách RTVS. Je to fresh relácia o témach určených pre tínedžerov, akými sú móda, vzťahy, sociálne siete, či hudba. Ako moderátor priznáva, že sa stále učí a spolu s “parťákom” Zitronom sa snažia o to, aby ich relácia “Park” vypálila, čo najlepšie!

Eco Tour aj vo vašej škole?

Koncerty sa organizujú v spolupráci so školou. Úlohou školy je zabezpečiť priestor (odporúčame kultúrny dom či iný vhodný priestor), my zabezpečíme technickú realizáciu (vrátane ozvučenia). Presnejšie termíny si dohodneme s vybranými školami individuálne.

Tešíme sa na spoluprácu!